İNŞAAT VE TAAHHÜT

İnşaat sektöründe çalışma yöntemi iki başlıkta değerlendirilir ise, Yatırım ile inşaat yapmak ve Sözleşme ile taahhüt yapmak olarak tanımlanabilir.

PROJE-PLANLAMA

Hayal ettiğiniz bir yapıyı, dilediğiniz yere yapılması aşamasının en önemli başlangıcı projelendirmedir.

DANIŞMANLIK

İnşaat sektörü çağın gereksinimlerini karşılamak için sürekli gelişen bir teknolojik yapılaşma içerisindedir.

BAZI PROJELERİMİZ

BİZ KİMİZ?

Alpha Group un, uluslararası çalışma geçmişinden biriken ve bu birikimin etkilemesi ile inşaat sektöründe fark oluşturabilmek adına 2013 tarihinde inşaat sektörüne giriş yapmıştır. Güçlü bir büyüme hedefi ile yurt içi ve yurt dışı inşaat projelerinin hayata geçirilmesi için 2015’te YÖN TEKNİK YAPI A.Ş. kurulmuştur.

Tüm iş ortaklarımız ile güvene dayalı ticari bir ilişkimiz olması nedeniyle çalışmalarımıza ‘’gereğini en iyi şekilde yapmak’’ prensibi ile oluşturulmuş bir yapıdır.

Yurt içinde, ilk olarak kentsel dönüşüm projeleri ile çalışmalarına başlayan YÖN TEKNİK YAPI bünyesine 30 yılı geçen tecrübe birikimine sahip ve büyük çaplı önemli projelerde imzası bulunan mühendisler ile bir araya gelerek önemli projelere talip olarak yurtdışına açılmıştır.

YÖN TEKNİK YAPI oluşturduğu üst düzey mühendislik iş ortaklıklarıyla, kapsamlı üst yapılar ve alt yapıların inşaat projelerini kalite-ekonomi-amaç parametrelerine bağlı kalarak, anahtar teslim yapabilme beceri ve kudretine sahip bir oluşumdur.

Kurucu yönetim kurulu başkanımız Sayın M. Şefik YÖN şu cümleler ile geleceğin umut yüklü teknesi olacak YÖN TEKNİK YAPI yı anlatmaktadır;

HİZMETLERİMİZ

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?


  TECRÜBE

Yıllar içinde edilen bilgi ve özgüven ile bir başarı hikayemiz var ülkemizde saygın bir şirket olarak büyüyüp gelişmeye devam ediyoruz.


GÜVEN

Dürüstlük bizim için en önemli politikamızdır ve tüm müşterilerimize değil, aynı zamanda tedarikçilerimize ve yüklenicilerimize de  aynı politika ile yaklaşıyor bütün projeleri bütünlükle tamamlamak için azami gayret gösteriyoruz.

 

KALİTE

Müşterilerimize destek ve hizmer sunarken, tüm projelerin kaliteli malzemeler kullanılarak azami profesyonellik ile yapılmasını sağlıyoruz.

PROJELERİMİZ

İŞ ORTAKLARIMIZ

Client
Client
Client
Client