İnşaat ve Taahhüt

İnşaat sektöründe çalışma yöntemi iki başlıkta değerlendirilir ise, Yatırım ile inşaat yapmak ve Sözleşme ile taahhüt yapmak olarak tanımlanabilir. YÖN TEKNİK YAPI olarak yurt içinde ve yurt dışında her iki çalışma yöntemi ile çalışmaktadır. Yatırımlar ile başladığımız inşaat işlerini, kurduğumuz kadrolar ile yurt içi ve yurt dışında, her türlü alt yapı ve üst yapı taahhüt işlerini yapmaya devam etmekteyiz. Teknik ekiplerimiz Hastahaneler, Eğitim ve Öğretim yapıları, Konut ve ticari binalar, yollar, AVM’ ler, Sanayi yapıları, Havaalanları, Enerji yapıları, AR-GE yapıları, Su yapıları gibi devasa projelerde görev almış ve yüksek kabiliyete sahiptirler. Bu şekilde güçlü bir yapılanma ile aldığımız tüm projeleri ivedilik ile anahtar teslim yapabilmekteyiz.

Alt yapı

– yol köprü ve tünel
– su kanalizasyon
– su arıtma

Üst yapı

– konut ( siteler ve Villalar)
– ticari yapılar ( iş yerleri, hotel, hastahane , AVM )
– sanayi siteleri
– mezbahaneler

 

 

Proje ve Planlama

Hayal ettiğiniz bir yapıyı, dilediğiniz yere yapılması aşamasının en önemli başlangıcı projelendirmedir. Düşünceler, bütçe, zaman, amaç, olabilirlik, ihtiyaç, kalite, coğrafi yapı, iklim, kültür, zemin etütleri ve benzeri parametrelerin dikkate alınarak hayal edilen yapının tasarıma dönüşmesi ile proje çalışması başlamış olur. YÖN TEKNİK YAPI , hayallerinizi bütçe-zaman-kalite-güvenlik parametrelerini değerlendirerek projelendirilmesi ve planlama organizasyonu ile hayata geçirmektedir.

Danışmanlık

İnşaat sektörü çağın gereksinimlerini karşılamak için sürekli gelişen bir teknolojik yapılaşma içerisindedir. Bu gelişmeler projelerin uygulama aşamasında önemli sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Bu problemler profesyonel mühendislik danışmanlığı ve doğru teknik metodlar ile giderilebilir. Doğru danışmanlık, inşaat süresi boyunca belirlenen bütçe içinde kalarak, ekonomik, güvenli, kaliteli ve planlanan sürede, projenin hayata geçmesinin önündeki engellere uygun çözümler getirmektedir. YÖN TEKNİK YAPI siz değerli yatırımcıların, yapmakta olduğunuz veya yapmayı düşündüğünüz tüm projeleri, uzman mühendis kadrosu ile en ideal sürede ve beklentileri en iyi şekilde karşılayacak danışmanlık hizmeti sunmaktadır.